Exkluzivně: Seznamte se s Honzou Roubalem, novým majitelem Rádia Best

Do seriálu Krejzovi naskakuje nová postava – Honza Roubal. Na postu majitele a šéfa Rádia Best nahradí Honza Michala, který se rozhodl rádio i českou zemi opustit. Jak se bude Honzovi v rádiu líbit? To uvidíte již v úterý ve 20.15 na Primě.

Po dlouhém váhání a několika ne úplně povedených akcích si Michal konečně uvědomil, že miluje Danku, a také se jí to rozhodl otevřeně říct. Jeho vyznání se nicméně nesetkalo úplně s úspěchem, protože ho Danka odmítla.

Zhrzený Michal proto míní udělat za svým dosavadním životem tlustou čáru, chce prodat rádio a odjet do Ameriky za Tonym Zahradníkem. V Rádiu Best se samozřejmě všichni obávají, kdo že bude jejich novým šéfem. Lubor Flanderka ani Sabinin otec by totiž žádná velká výhra nebyla.

Přichází den D, kdy je Michal s novým majitelem rádia seznámí. Honza Roubal vypadá docela jako pohodář, který by nemusel mít vůči svým podřízeným moc výtek.

Posuďte sami ve videu ze seriálu Krejzovi:

Myslíte, že bude Honza šéfem dobrý, stejně jako byl Michal? Nebo máte pocit, že se z něj může vyklubat pěkný ptáček? Seznamte se s ním poprvé již v úterní epizodě seriálu Krejzovi, která na Primě začíná ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.