Exkluzivně ze seriálu Krejzovi: Danka končí v televizi. Proč?

Danka Krejzová opustila kvůli Michalovi Rádio Best. Coby produkční televizního pořadu Mazlíčci se jí vedlo dobře až do momentu, kdy se objevila Eva, milenka hlavního sponzora pořadu. Ta se ji z vysílání pokusí vyštvat… Podívejte se na to v předpremiéře 89. epizody seriálu Krejzovi, kterou můžete sledovat v úterý od 20.15 na Primě.

Danka je zoufalá ze situace v televizi. Evě, milence bohatého sponzora celého pořadu, se totiž skutečně podařilo dosáhnout svého – stala se moderátorkou pořadu Mazlíčci. Jenže Eva naprosto ignoruje vše, oč jí Danka jako produkční pořadu prosí, takže nebude trvat dlouho a Dance dojde trpělivost. Moc nechápe to, proč její šéf Vladimír Evě neustále ustupuje. Rozhodne se proto podat výpověď…

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Po scénce s výpovědí se nicméně Vladimír rozhodne se sponzorem soutěže promluvit o Evině chování. A skutečně to začne vypadat tak, jako by se Eva s Dankou chtěla usmířit. Podle Páji je to ale holý nesmysl!

Co myslíte, skutečně se chce Eva s Dankou s usmířit, nebo se jedná o obyčejný kalkul a snahu Danku potopit? To uvidíte již v úterní epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.