Exkluzivně ze seriálu Krejzovi: Michal chce prodat rádio. Komu? Možná Luborovi

Michal nemá nejšťastnější období. Jak podobné chmury řešit? Ideálně velkou životní změnou. Michala proto napadne, že by nemuselo být špatné prodat Rádio Best. A kupci se jen hrnou! Největší zájem má Lubor. Skončí opravdu rádio v jeho rukou? To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15.

Poté, co Michal otevřel své srdce Dance, vyznal se jí z lásky a ona ho odmítla, nemá zrovna dvakrát dobrou náladu. Spíš naopak. Nikdo v rádiu ale neví, co se mu vlastně přihodilo, a když se pokusí důvody jeho naštvanosti zjistit, se zlou se potáží…

Michal už má zkrátka všeho dost. U Simona náhodou prohodí, že by vlastně rádio docela rád prodal, čehož se hned chytne Lubor, který by zas na druhou stranu rádio rád koupil, protože by to pro něj byla příležitost, jak zamaskovat své nekalé finance. A navíc má za svoji polovičku Martu, která dokáže řídit půl zeměkoule, takže jedno malé rádio už by nebyl takový problém.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Vážně skončí Rádio Best v rukou Lubora a Marty? Nebo si Michal prodej ještě rozmyslí? To uvidíte ve čtvrtek v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.