Exkluzivně ze seriálu Krejzovi: Michal konečně řekne Dance, že ji miluje

Mezi Michalem a Dankou to dlouhodobě jiskří. Akorát si to nikdo z nich dosud nedokázal přiznat. Že by nyní konečně přišel ten čas? Určitě se dívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě další epizodu seriálu Krejzovi, abyste viděli, jak to dopadne.

Po rozchodu se svou poslední známostí se Michal realizuje zejména v konzumaci alkoholu. Negativně se projevuje nejen v jeho osobních vztazích, ale i pracovní výkonnosti. Všem kolem začíná být jasné, že se tu rýsuje problém. Michal je nicméně přesvědčený, že vztahy prostě nejsou pro něj. On prostě není vztahový typ.

Když se ale od Simona dozví, co při své poslední krasojízdě jeho barem říkal, dojde mu, že dost možná vztahový typ je. A že je to Danka, kvůli komu se poslední dobou chová takhle trochu jako blázen. Sebere tedy všechny síly a odvahu, a vydá se za Dankou říct jí celou pravdu o tom, že ji miluje.

Podívejte se na to exkluzivně již nyní ve videu ze seriálu Krejzovi:

Jak to s Dankou a Michalem dopadne? To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.