Exkluzivně ze seriálu Krejzovi: Nejslabší, máte padáka aneb Kamil v ohrožení!

Od doby, co Honza Roubal nastoupil na pozici šéfa Rádia Best, skončily v rádiu pohodové časy. Všichni se bojí, že jsou „na odstřel“. Nyní to vypadá, že prvním, kdo v seriálu Krejzovi na pozici zprávaře skončí, je Kamil. Jak to s ním dopadne, to uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě.

V Rádiu Best nepanuje zrovna dobrá atmosféra. Protože Roubal přišel, aby rádio dostal z ekonomické krizi, všichni mají obavy o své místo, zejména po posledních rozhovor a firemních schůzkách s Roubalem.

Na dobré náladě nepřidá ani to, že Danka zahlédne v pizzerii u Simona Roubala, jak najímá nového zprávaře. Zprávy ale čte v rádiu Kamil, vypadá to proto, že je jasné, kdo je s vyhazovem na ráně…

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Ačkoliv Pája s Kamilem coby věrným Sabininým psíkem nikdy dobře nevycházel, je mu jasné, že tady nejde jenom o Kamila, ale o celé osazenstvo rádia, které se proto rozhodne vyburcovat k aktivitě a promluvit si s Roubalem. Rozhovor ale nedopadne podle Pájových představ.

Mrkněte se na to ve videu:

Opravdu Roubal plánuje Kamila vyhodit, nebo jsou jeho plány úplně jiné? To uvidíte v úterý v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá od 20.15. Podívat se na ni ale můžete už nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.