Exkluzivně ze seriálu Krejzovi: Podaří se Dance přemluvit známého houslistu k rozhovoru?

Danka to bude mít v další epizodě seriálu Krejzovi dost složité. Známý houslista totiž rozhovory zásadně nedává, a i když se Danka pokusí donutit ho k rozhovoru jinak, moc se jí to nepovede… Sledujte Krejzovy ve čtvrtek ve 20.15 na Primě, nebo se na ně podívejte třeba právě v teď v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Coby produkční má Danka různé povinnosti. Jednou z nich bohužel je i to poslouchat příkazy vlivných lidí. A když vlivní lidé a inzerenti v televizi řeknou, že potřebují rozhovor se slavným houslistou, tak ten rozhovor prostě proběhne.

Co na tom, že Adam Levinský rozhovory zásadně nedává… Danka to bude muset vymyslet jinak, protože si ale na pomoc pozve Páju, záložní plán moc nezafunguje. Vlastně to spíš bude dost velký trapas, ze kterého bude Danka smutná. Že by se ale na ni přece jen usmálo štěstí?

Podívejte se, jak se s Adamem Danka setká u Simona:

Jaký byl Pájův plán, jak Adama přemluvit k rozhovoru, a proč tenhle skvělý plán nevyšel? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi, na kterou se ale můžete už nyní podívat v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.