Exkluzivně ze seriálu Krejzovi: Vrací se Anna k Petrovi? Podívejte se na předpremiéru

V poslední době to v Krejzových tak trochu vypadalo, jako by Anna svého rozvodu s Petrem litovala, jakkoliv to odmítá dát najevo. Nyní jde ale do tuhého, Petr se má stěhovat k Livii. Přizná Anna konečně svoji chybu? To uvidíte v úterý v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15. Nebo se na ni podívejte již nyní v exkluzivní předpremiéře!

Čas neúprosně plyne a vypadá to, že se Petr opravdu odstěhuje k Livii, kde si již pomalu začíná zařizovat nejen novou veterinární ordinaci, ale i bydlení – samozřejmě společně s Livií. Anna začíná chápat, že její rozvod z nudy s Petrem byla fakt zbytečná hloupost. Jenže není už na veškeré přemítání trochu pozdě?

Anna se nakonec rozhoupe a pokusí se Petrovi vše říct. Vyrazí za ním rovnou do ordinace. Tam ale nepotká svého exmanžela, ale zrovna Livii, která začíná sama cítit, že něco není v pořádku…

Podívejte se na exkluzivní video ze seriálu Krejzovi:

Jak dopadne rozmluva Livie a Anny? A jak se bude na celou záležitost tvářit sám Petr? To uvidíte v úterní epizodě seriálu Krejzovi, kterou na Primě uvidíte ve 20.15 večer. Nebo se na ni můžete podívat již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online