Exkluzivní ukázka ze seriálu Krejzovi: Anna má nového chlapa!

A neuhodnete, kdo to je. Dozvíte se to buď již nyní v předpremiéře seriálu Krejzovi v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na úterý, kdy od 20.15 vysílá Krejzovy televize Prima.

Anně po rozvodu s Petrem stále nepodařilo nasednout „na tygra“, jak proklamovala. Rozhodně by to ale nepřiznala. Když to navíc vypadá, že by si i Petr mohl někoho najít, Anně se logicky nechce vypadat za chudinku.

Při jednom z rozhovorů ze svým otcem z ní proto úplně samovolně vypadne, že přítele má a je s ním šťastná…

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Krejzovi:

Jan Krejza se ale chopí aktivity a Annina přítele chce pozvat na oslavu 600. výročí pořadu Receptář. Tady Anně vznikne trochu problém. Ovšem jen dočasný. Koho pozve na rande?

Mrkněte se na exkluzivní ukázku se seriálu Krejzovi:

Dají se společně dohromady? Nebo skončí rodinná večeře katastrofou? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi, nebo již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.