Exkluzivní video: Anna chce mít Velikonoce dietní. Ostatní Krejzovi jí to ale nedopřejí

Anička Vymešová je propagátorkou zdravého životního stylu, a ani svátky velikonoční pro ni nejsou výjimkou. Krejzovi se jí v tom ale budou snažit všemožně zabránit. Dívejte se na Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Anna a Cinda jsou sice sestry, ale jinak se od sebe liší jako den a noc. Cinda je živel, kterému není nic svaté, za to Anna je milovnice pořádku, pravidel a zdravého životního stylu. A do svého stylu se dlouhodobě snaží napasovat i zbytek rodiny. Dokud ve vile nebydlela Cinda, ještě to trochu šlo.

Od doby, co se nicméně její korpulentní sestra nastěhovala, má Anička se svými dietními pokrmy a pravidly všeho druhu utrum. Když se tedy na Velikonoce rozhodne upéct dietního beránka, s úspěchem se to neshledá.

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Krejzovi:

A jinak se na seriál Krejzovi mrkněte již nyní v exkluzivní předpremiéře, nebo pak ve čtvrtek, kdy epizodu od 20.15 vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.