Exkluzivní video ze seriálu Krejzovi: Marta chytne psotník ze cvrčka. Nebo švába?

Na Flanderkovy se „snese boží hněv“ v podobě švábů, cvrčků a jiné havěti, která doslova zamoří jejich dům. Opravdu je to ale boží hněv, nebo hněv někoho úplně jiného? Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na Krejzovy.

Marta Flanderková pochopitelně nemá havěť ráda. Když ji tedy její manžel Lubor vzbudí uprostřed noci s pocit, že mají v ložnici cvrčka, Marta logicky ztropí scénu. A teď si představte, že zjistí, že se nejedná o cvrčka, ale o švába.

Mrkněte se exkluzivně na video ze seriálu Krejzovi, jak bude vyvádět:

Kde se ale švábi a podobná havěť u Flanderkových vzali? To nebude jen tak, kdepak. Na Lubora se totiž snese hněv jedné ze seniorek v okolí, která si od Lubora půjčila peníze výměnou za zástavu své starožitné komody. Právě tu jí Lubor odmítá vrátit, a seniorka pojme ďábelský plán, jak Lubora vytrestat…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.