Exkluzivní video ze seriálu Krejzovi: Michal konečně řekne Dance pravdu

Mezi Dankou a Michalem to v seriálu Krejzovi vždycky trochu jiskřilo. Nyní Danka opouští Rádio Best a vypadá to, že Michal dá konečně volný průchod tomu, co k Dance skutečně cítí. Podívejte se na exkluzivní video ze čtvrteční epizody seriálu Krejzovi, na kterou se můžete již nyní podívat v iPrima Videopůjčovně.

Přiblížil se poslední den, kdy Danka pracuje v Rádiu Best. Jako by tohle ke smutné náladě nestačilo, Danku položí, jaký úspěch mělo poslední vysílání jejího rozhlasového pořadu. Nebylo to ale pravděpodobně dáno jejím moderátorským umem, ale tím, že představila svoji nástupkyni… Sabina si samozřejmě nemůže nechat ujít příležitost si do Danky kvůli tomu rýpnout, a Danka by nejraději celý den prospala.

To ale nemůže dovolit Pája a Danku doslova vytáhne z postele. Proč? Protože se chystá rozlučková párty v rádiu! Ta Dance samozřejmě zvedne náladu. Ve víru zábavu a euforie se ale stane ještě něco dalšího – Michal Dance konečně řekne, co k ní doopravdy cítí.

Podívejte se na exkluzivní video ze seriálu Krejzovi:

Jak to mezi nimi dvěma dopadne? Dají to konečně dohromady, nebo Michal zase vycouvá? Na to se můžete podívat již nyní v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte do čtvrtka, kdy tuto epizodu vysíláme od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.