Exkluzivní video ze seriálu Krejzovi: Ondrův nový klient Pavel Kříž je tak drsný, až z něj mrazí

Ondřej Dam se v seriálu Krejzovi opět vrací k právničině. Takhle si to ale tedy nepředstavoval, jeho klient po něm chce totiž věci, co slušný člověk nedělá. A navíc má o Ondrovi dost podivné mínění. Podívejte se na to již nyní v exkluzivní ukázce z epizody, kterou televize Prima vysílá v úterý ve 20.15!

Ondra Dam je rád za šanci, že se konečně vrací ke své profesi - právničine. Jenže to vypadá, že už mu právo nesedne tak jako předtím. Jeho první klient jej vytěžoval ve dne, v noci i o víkendu, což Ondra odmítl a jeho šéf mu vyhověl.

Možná ale udělal chybu, protože jeho nový klient jej sice stále nepotřebuje mít na telefonu, za to po něm ale žádá mnohem horší věci. A co víc, je přesvědčený, že Ondra vidí záležitosti stejně.

Podívejte se na to v exkluzivním videu ze seriálu Krejzovi:

Vydrží Ondra spolupráci s Marešem (Pavel Kříž), nebo bude opět žádat svého šéfa o přihmouření očí a změnu klienta? To uvidíte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.