Extra video ze seriálu Krejzovi: Ondra končí s Marešem. Je sice právnický tygr, ale co je moc, to je moc

Ondřej byl sice moc rád, že mohl nastoupit i bez licence do advokátní kanceláře. Jeho šéf byl s Ondrovým nasazením spokojený a spokojenost panovala donedávna na obou stranách. Co se tentokrát změnilo? To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi. Podívejte se na ni ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

O právnících se vypráví leccos. Například to, že nemají žaludek. To se ale nedá říct o Ondrovi Damovi. Ten sice přišel o licenci kvůli údajné zpronevěře, svým zásadám ale zůstává věrný. Když proto v advokátní kanceláři, kde nově pracuje, dostane coby klienta Mareše, začíná mít s jeho praktikami problém.

Nyní to ale vypadá, že s Marešem končí, což ale není pozitivní zpráva. Měl by přebrat jiného, ještě o něco ostřejšího klienta. A tady už to na Ondru začíná být moc. Rozhodne se proto podat výpověď. Jak se na ni bude tvářit jeho šéf?

To uvidíte v extra videu ze seriálu Krejzovi:

Skutečně jeho výpověď šéf přijme? A kam se Ondra v pracovním životě vydá? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.