Hasiči Rudovi hoří koudel… Však vy víte kde!

Sexy hasič Ruda sbalil v rádiu Danku Krejzovou. Teď to ale vypadá, že se jejich vztah chýlí k neodvratnému konci. Proč? Dozvíte se to ve čtvrteční epizodě Krejzových, která začíná ve 20.15 na Primě.

Pája i Jana měli hned, jak Rudu viděli, pocit, že to je muž Dančina života. Ta jejich názorům podlehla, nicméně že by byl Ruda chlapem jejího života, tak to rozhodne nevidí. Nemají si o čem povídat, ani netráví společně žádný čas. Tedy kromě toho, kdy Ruda trénuje a Danka mu měří časy. Tak na tohle nejmladší sestra Krejzová rozhodně není zvědavá.

Když se ale svěří Pájovi se záměrem se s Rudou rozejít, její manžel se bude snažit celou věc zachránit. Dokonce se sejde s Rudou, aby mu trochu domluvil a poradil, jak na Danku. Jenže pořízení nebude mít s hasičem jednoduché.

Podívejte se na video:

Rozejde se nakonec Danka s Rudou, nebo ti dva zůstanou spolu? Dozvíte se to už ve čtvrtek večer na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.