Helenka vtrhne s pompou do seriálu Krejzovi již v úterý večer. Dívejte se!

Krejzovi, to je jedna velká krejzy famílie, která se konečně po prázdninách vrací na televizní obrazovky. Na co se můžete již toto úterý ve 20.15 na Primě těšit?

S Janem Krejzou měla Helenka čtyři dcery. Jakkoliv byla uznávanou a věhlasnou vědkyní, rozhodla se být dcerám během jejich dospívání nablízku. Jakmile však Anna, Bára, Cinda a Danka dospěly, vyrazila Helenka konečně za svojí vědeckou kariérou do nejzazších koutů světa.

A právě teď se vrátila ze svého posledního projektu – izolované polární stanice s tím, že bude konečně zase plnit roli milující manželky, maminky i babičky. S Helenkou to ale nebudou mít Krejzovi jednoduché. Jejímu výraznému charakteru už si trochu odvykli… Stejně jako jejímu vaření!

Coby oslavu návratu a malou nečekanou slavnost se Helenka rozhodne uspořádat velký rodinný večer. Ten ale skončí bezmála katastrofou. Jak to?

Podívejte se na exkluzivní video:

Že by v tom měl prsty Petr Vymeš, který coby veterinář rodinu zatahuje do nejedné „krejzy“ situace? Ostatně, podívat se můžete už nyní, co se mu zase povede…

Aby toho nebylo málo, ve vile Krejzových se Petr objeví hned ve dvou vydáních. Kdepak, neděláme si z vás legraci, Petra totiž přijede navštívit jeho bratr, jednovaječné dvojče Pavel. Ten si ale legraci udělá z Aničky:

Ani Danka to nebude mít jednoduché. Rádio Best sice opustila, nicméně musí stále řešit Pájovy trable, třeba jako ty s novým šéfem rádia Honzou.

Mrkněte se na video:

Pájovy obavy jsou ale možná opravdu opodstatněné. Hned v prvních dnech dá totiž Honza Roubal jasně najevo, jak si spolupráci v rádiu představuje:

Na první poprázdninovou epizodu seriálu Krejzovi se podívejte již toto úterý ve 20.15, nebo se na ni můžete juknout již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.