Helenka ze seriálu Krejzovi dostane nabídku na nový džob. V NASA!

Helenka Krejzová je světoznámá vědkyně. Nyní ale přejala na 100 % roli babičky. Jenže rozeného dobrodruha a akční ženu podobná pozice nenaplňuje, jakkoliv se snaží sama sobě namluvit něco jiného. Přichází ale zajímavá nabídka… Jaká? Sledujte seriál Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

Z Helenky Krejzové se s příjezdem do vily stala babička na plný úvazek. I když se celá rodina tváří, jak nepostradatelná pro ně je, Helence začíná být vila a aktivity v ní malá. Sama sebe ale přesvědčuje o tom, že je jí ve vile vlastně dobře. Když ale vidí, jak všichni včetně jejího muže z domu odchází a ona zůstává sama jako kůl v plotě, začíná pomalu měnit názor. I tak ale, když ji pozvou k výzkumu změn psychiky u dlouhodobě odsouzených v Německu, místo odmítne…

Když se jí ale vše v hlavě rozleží, dojde jí, že by nabídku ráda přijala. Místo je ale již obsazené. Objeví se nicméně nabídka ještě lákavější – pro americkou vesmírnou agenturu NASA, která navíc není dlouhodobá, ale zabere pouhého půl roku. S jejím přijetím Helenka neváhá ani minutu a přijme ji, aniž by to konzultovala s kýmkoliv z rodiny.

Podívejte se na video, jak budou Krejzovi překvapení:

Jak se na to, že Helenka opět zmizí z jeho života, bude dívat její manžel Jan Krejza? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.