Herci z Krejzových slavili narozeniny svého kolegy - pumy Porthose!

Je mu rok a v seriálu Krejzovi si zahrál už jako osmiměsíční miminko. Řeč je o pumě Porthosovi, kterému přišli popřát seriáloví kolegové. Pro jistotu mu ale ruku nepodávali. Jen tak opatrně procházeli kolem jeho kotce na Statku u Merlina, kde Porthos bydlí.

Pozvánku na první narozeniny dostali herec Jan Šťastný s rodinkou, Natálie Halouzková a Jan Komínek. Všichni už oslavence poznali na place a i majitelku znají velmi dobře. Helena Cynková totiž dodává do seriálu veškeré zvířecí osazenstvo. „Se ženou jsme oba městské typy, bydlíme v centru, tak jsme rádi za každou příležitost, kdy můžeme do přírody a mezi zvířátka,“ nechal se slyšet seriálový veterinář Jan Šťastný. Vzal s sebou tak manželku Báru a syna Ondřeje.

Podívejte se na fotografie z "oslavy":

Narozeninová oslava bez dortu je smutná, ale v tomto případě byl Porthos rád, že sladké nebylo na jídelníčku. Na oslavě se tak mohl zakousnout do pořádného kusu masa. „Tvářil se, že by mě rád ulovil, takže dnes si za ním moc netroufám, ale přeji mu k těm prvním narozeninám všechno nej, ať je stále takhle hravý a ať si mě neplete s lovnou zvěří,“ usmál se Jan Šťastný.

Seriálová dcera Natálie Halouzková se přidala a prozradila jedno zásadní životní rozhodnutí. „Náš životní styl je příliš plný masa, takže jsem se rozhodla ho na svém jídelníčku omezit. Byla jsem vždy velký masožrout, a vlastně ho mám ráda doteď, ale tak nějak z ekologických, etických, a tak trochu i ze zdravotních důvodů jsem se rozhodla pro vegetariánství.“

Jan Komínek coby Márty se ke gratulantům přidal a prozradil, že i když je městský člověk, vyrůstal na chatě. „Jako malý kluk jsem tam byl s rodinou pořád a vlastně to je ten směr, kterým bych se chtěl případně ubírat. Mít chatu za Prahou a být v přírodě.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.