Hlídání puberťáků v seriálu Krejzovi: V úterý si Luky udělá pořádnou srandu z Danky a Páji

Luky není jen tak obyčejný puberťák, což prokáže v další epizodě seriálu Krejzovi, v níž si společně s Vivien vystřelí z Danky a Páji, kteří dostanou na starosti jejich hlídání. Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě.

Marta a Lubor Flanderkovi odjíždějí s velkou pompou na dovolenou do Dubaje. Jelikož s sebou ale neberou své dvě dcery Vivien a Skarlet, přenechávají je do péče svým sousedům, Báře a Ondrovi. Lubor ale nemá z představy, že by měla Vivien spát pod jednou střechou s Luky, vůbec dobrý pocit. Je mu totiž jasné, že hormony se bouří a nerad by byl dědečkem.

Jenže koho hlídáním puberťáků pověřit? Bára podle něj není dostatečně přísná, Lubor to tedy zkusí na Danku. Ta má ostatně k teenagerům věkově nejblíže. Jenže Danka? Ta na hlídání dětí nemá čas ani chuť.

Podívejte se na video, v němž Lubora odmítne:

Kdo ale Lubor neodmítne, to je Pája. Lubor na něj má totiž jisté páky. A Pája, a tím pádem i Danka budou muset chtě-nechtě Lukyho s Vivien ohlídat. To se bude sice zpočátku zdát jako lehký úkol, vždyť jde přece o Lukyho… Ale nakonec to tak jednoduché mít nebudou.

Exkluzivní video ze seriálu Krejzovi. Vivi „rozjede“ na Lukyho:

První konverzace odposlechnutá zpoza dveří ukáže, že to bude pořádná makačka. Luky si navíc toho, že je Danka s Pájou lehce šmírují všimne, a rozhodne se je oba dva vytrestat. Samozřejmě po svém, jako to umí jen on…

Dívejte se na další epizodu seriálu Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.