Honza o Danku nemá zájem nebo to tak minimálně podle tohoto VIDEA ze seriálu Krejzovi vypadá!

I když to na obchodní akci vypadalo, že se vztah mezi Dankou a Honzou poněkud proměňuje, nový šéf Rádia Best tomu nyní nasadí korunu. Podívejte se v exkluzivní předpremiéře na čtvrteční epizodu seriálu Krejzovi. Nebo ji sledujte ve čtvrtek ve 20.15 v televizi Prima!

Od obchodní akce, kam Danka omylem vyrazila v poměrně nevhodném oblečení, a Honza ji svým sakem doslova zachránil (stejně jako pověst celého Rádia Best), to trochu působí, že se mezi nimi dvěma objevilo cosi jako přátelství.

V rádiu jsou dokonce Sabina a Kamil přesvědčení i tom, že zdaleka nejde o přátelství, ale o klasickou milostnou aféru. To ale Honza Roubal rezolutně odmítá, a když se mu donesou Kamilovy a Sabininy pomluvy, rozhodne se je rázně vyvrátit. Danky, která ale jeho promluvu omylem zaslechne, se to dost dotkne…

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Jak to ale ve skutečnosti je, opravdu by Honza Roubal o Danku neměl nikdy zájem? Kdo ví… Vy to můžete zjistit již nyní v exkluzivní předpremiéře čtvrteční epizody seriálu Krejzovi, kterou sledujte v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.