Honza požádá Danku o ruku. Sledujte zamilovanou tečku za seriálem Krejzovi

Co by to bylo za happy end bez svatby! A pište si, že ve čtvrteční epizodě padnou hned dvě žádosti o ruku. Jaká bude druhá dvojice? Na to se podívejte v poslední epizodě seriálu Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Jan Krejza slaví opět narozeniny. A logicky se opět bojí, jakou šílenou oslavu mu rodina přichystá. Krejza totiž překvapení nesnáší, a zejména v rámci rodinných oslav. Tentokrát to opravdu vypadá, že žádná velká oslava nebude, všichni Krejzovi mají totiž plné ruce práce.

Sledujte upoutávku k seriálu Krejzovi:

Anička řeší situaci, která nastala v bance spolu s kauzou Mareš. Leon, kterého Anička vychválila, sice z celé kauzy vyvázl jako hrdina, Má ale velké obavy z toho, aby si ho Mareš nepodal. Anna tedy řeší tedy všechno jiného, než oslavu narozenin svého otce. Překvapivě nestihne ani uvařit slavnostní menu…

Miminka na cestě

Toho se tentokrát chopí Bára s tím, že jí zbytek rodiny rád pomůže. Její manžel by jí samozřejmě pomohl rád, je ale povolán do advokátní kanceláře, z níž byl vyhozen po chybě se špatně odeslanými penězi. Že by boží mlýny mlely a blýskalo se na lepší časy?

Bohužel, příprav svátečního oběda se proto Ondra nebude moci zúčastnit, stejně jako Danka, která řeší dokonalou záhadu společně s dalším osazenstvem v Rádiu Best. Někdo ze zaměstnanců zavolal vášnivého traktoristu zamilovaného do Sabiny přesně ve chvíli, kdy za Sabinou přišel její přítel Otto. Tohle dobře nedopadne!

Protože Bára není žádná věchýtka, do příprav se pustí sama. Jenže se o výrazné slovo začnou hlásit její ještě nenarozená miminka… Aneta tedy Báru odveze do porodnice, ať se s obědem děje vůle boží. Doslova. Vaření se totiž chopí Lukáš s Vivien. A chudák Bára z toho bude „na prášky“…

Podívejte se na video:

Honza Roubal se chystá k zásadnímu kroku - chce požádat Danku o ruku. A koho jiného by měl požádat o ruku než svoji maminku:

Opravdu se oslava narozenin obejde bez překvapení? To si pište, že ne, to by to přece nebyli Krejzovi. Podívejte se na finálovou epizodu vašeho oblíbeného komediálního seriálu ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.