Ivana Korolová alias Danka Krejzová vydala další videoklip. PODÍVEJTE SE NA NĚJ!

Herečka Ivana Korolová, která září v seriálu Krejzovi, natočila nový videoklip, který vypovídá o touze po žádosti o ruku. Písnička s názvem Kruhy je takovou malou zpovědí zpěvačky, ve které si opět zahrál její manžel, hudebník Jiří Veselý.

Písničku napsala herečka a zpěvačka zpětně, je už totiž rok a půl vdaná. „Nějak mi to nedalo. Napsala jsem to až po svatbě, ale živě jsem na tu dobu vzpomínala. Je to taková zpověď a možná i rada, aby to holky nehrotily. A pro kluky, aby nepromeškali ten správný okamžik,“ prozrazuje Ivana pohnutky, které ji k napsání nového songu vedly.

Podívejte se na nový videoklip:

Sama okamžik s žádostí o ruku čekala daleko dříve, ale když přišel, překvapená byla tak jako tak. „Myslela jsem si, že to přijde dřív, a pořád nic. Okolí tak různě tlačilo, vyptávalo se, protože jsme spolu byli šest let. Najednou se všichni kolem mne vdávali, a mně začalo docházet, že už přece je ten čas. Tak proč se rok, dva roky od chvíle, kdy jsme si řekli, že bychom se chtěli někdy vzít, pořád nic neděje?!“ Žádost o roku pak přišla nečekaně, i když jí předcházely okamžiky, které ji předznamenaly. „Manžel mi prozradil, že i on sám v sobě řešil určité věci. Jestli dokáže zabezpečit ženu, jestli na to má. Je pravda, že to mě nenapadlo...“

Takže ani muži to nemají jednoduché – a na základě toho vznikl singl s komorním videoklipem a s názvem Kruhy, ve kterém Ivana vystupuje se svým manželem, bez kterého by to zdaleka nebylo tak autentické. „Odehrává se to v jedné místnosti, kam je vměstnaný náš život. Já i on si během toho prožíváme svoje příběhy, a nakonec to šťastně dopadne,“ přiznává herečka a dodává, že kdyby nebyla nyní vdanou paní a byla by stále „na čekačce“, asi by tahle písnička nikdy nevznikla. „Je to zvláštní období, kdy žena tajně vyčkává na žádost, a nechce to na plnou pusu říct, aby nezkazila to kouzlo. Ale teď už to můžu přiznat,“ uzavírá herečka s úsměvem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.