Jak dát dohromady dva lidi, co se rozešli? Pája má jasnou strategii

Pája je přesvědčený o tom, že rozchod Dany a Honzy byla Dančina životní chyba. Proto udělá cokoliv, jen aby se k sobě ti dva vrátili… Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Tahle strategie zahrnuje třeba používání infantilních figurek, nebo záškodnické lži a zamčení dvou dotyčnýnch v jedné místnosti. Prostě něco, co byste od nikoho jiného než Páji rozhodně nečekali. Je tu ale problém. Ani Danka, ani Honza evidentně o opětovné sblížení nemají zájem… Nebo ano?

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Moc to nevypadá, že by se ti dva chtěli dát znovu dohromady, že? Sledujte seriál Krejzovi již toto úterý ve 20.15 na Primě, nebo se na něj podívejte už nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.