Jak to dopadne s Dankou a doktorem Ivanem? Podívejte se na Krejzovy v předpremiéře

Díky nové službě iPrima Videopůjčovna se nyní můžete podívat hned na dvě epizody vašeho oblíbeného seriálu Krejzovi!

V úterní epizodě se Danka na výletě s Pájou, jeho babičkou a Růžou jedním trochu trapným omylem seznámila se sympatickým doktorem Ivanem. Sice ho všichni nejprve považovali za uprchlého psychiatrického pacienta, a dokonce na něj zavolali policii. Pak ale vyšlo najevo, že Ivan zdaleka není psychopat a že je vlastně docela fajn. A protože je Danka zrovna single, Páju hned napadne, že by to s Ivanem nemuselo být úplně marné.

Na co se těšit v předpremiéře čtvrteční epizody Krejzových?

Jenže Danka to vidí jinak, chce si dát od mužů na chvíli pauzu. A dokonce se s Pájou a Janou z rádia vsadí, že 100 dní nepůjde s nikým na rande. To ale Ivanovi vůbec nebude vadit!

Trable bude řešit i Bára, začíná si totiž všímat, že poněkud stárne. Zaregistruje to, když zjistí, že by asi potřebovala brýle. To ale samozřejmě odmítá celé rodině přiznat, a tím pádem způsobí pár nechtěných zmatků. Ty ještě eskalují v momentě, kdy se Krejzovi po digitalizaci katastru dozvědí, že část jejich pozemku ve skutečnosti patří Flanderkovým. A ti se samozřejmě rozhodnou finančně Krejzovy na kousku půdy řádně oškubat.

Úterní Krejzovi ve znamení trapasu

To v další epizodě, kterou iPrima Videopůjčovna nabízí v předpremiéře a kterou televize Prima vysílá příští úterý, si podá Aneta své rodiče, především matku. Ta se chce seznámit s Anetiným přítelem a pozve ho na oběd. Jenže Aneta se rozhodne matku ztrapnit a na oběd nepozve jen Jakuba, ale rovnou i jeho rodiče, světoznámé vědce. Anna i Petr začínají mít z nečekané honosné návštěvy nahnáno.

Bářiny obavy ze stárnutí z předchozí epizody se úplně nenaplnily. Jak totiž Marta Flanderková vyzvoní celé rodině, Bára je těhotná. A je přece jedno, jestli doopravdy v očekávání je, nebo to Marta jen špatně pochopila…

A Danka dá po hádce s Michalem výpověď v Rádiu Best, aby nastoupila do farmaceutické firmy, kde jí spolupráci domluvil její nový přítel Ivan. Jenže opravdu je Danka typ do korporátu?

Seriál Krejzovi sledujte na Primě vždy ve čtvrtek a úterý od 20.15 nebo si můžete užít dva díly v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.