Jak zharmonizovat (sexuální) život? Poradí vám Krejzovi již tento čtvrtek

Ale nebudou to přímo Krejzovi, ale Lubor a Marta Flanderkovi, kdo znají návod k dokonalé partnerské harmonii. Oč se jedná? Sledujte další epizodu vašeho oblíbeného komediálního seriálu ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Manželům Flanderkovým to až tak skvěle evidentně neklape, nejen v posteli, ale i partnersky. Nebyla by to ale Marta, aby nevymyslela něco, co jejich život zlepší. Martin nový projekt je unikátní zvonkohra. A jak že má pomoci partnerský život zlepšit?

Odpověď najdete ve videu:

Vzhledem k tomu, jak hlasitě zvonkohra hraje, možná harmonizuje vztah Lubora a Marty, nicméně bude přivádět k šílenství celé okolí, především Flanderkovic nejbližší sousedy Krejzovy. Ti se totiž kvůli zvonkohře vůbec nevyspí!

Co s tím? Na Flanderkovy je třeba postupovat sofistikovaně, Ondra proto vymyslí nápad hodný Čumpelíka v duchu hesla „oko za oko, zub za zub“. Tím ale na poli sousedských vztahů vyvolá takřka válku. Jenže jak se zpropadené zvonkohry zbavit? Že by pomohl Čumpelík?

Podívejte se na upoutávku k další epizodě seriálu Krejzovi:

Co se partnerského života týče, zkouškou projde i staronový vztah Petra a Aničky. Mají totiž výročí svatby, a ke každému výročí je třeba něco darovat. Petr je přesvědčený, že dárek, který z lásky vyrobí, je ten nejlepší. Ne každý nicméně bude tento názor sdílet. A už tuplem ne Anna…

Vztahy se budou řešit i v Rádiu Best. Po obchodní schůzce, na kterou se Danka vypravila s Honzou Roubalem, začínají po rádiu chodit zkazky o tom, že mezi nimi vzniklo něco trochu jiného, než pouhý pracovní vztah. Kamil a Sabina se dokonce sníží i k podlému podvodu:

Jak se na podobnou akci bude tvářit Roubal? Jelikož nemá moc smysl pro humor, všechny pomluvy rezolutně zamítne. Možná až příliš rezolutně. Opravdu by si s někým, jako je Danka, nikdy nic nezačal?

Sledujte další epizodu seriálu Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo se na ni podívejte již nyní exkluzivně v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.