Jak zorganizovat tajnou svatbu? Cinda má jasný plán. Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi

Jakmile se Cinda dozví o úmyslu své sestry Anny vdávat se, celé akce se chopí. To bude celá rodina koukat, jaký organizátor Cecilka umí být. Vy se o tom můžete přesvědčit již ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi.

Proč je nutné na svatbu tak spěchat a udělat ji tajně hned zítra? Protože Cinda odlétá za svým milým Radvanem do Amazonie a odmítá se smířit s myšlenkou, že by svatbu své nejstarší sestry prošvihla. Právě proto se okamžitě, jak se jejich záměr znovu se vzít dozví, chopí aktivity.

Protože ale na takovou záležitost, jako je svatba, sama nestačí, bude muset požádat o pomoc. A kdo jiný než její sestry a neteř by jí měly být k ruce. Navíc pro ně už má krásně vymyšlené úkoly.

Mrkněte se na video ze seriálu Krejzovi:

Povede se nakonec tajnou svatbu zorganizovat? A opravdu se budou brát Anna s Petrem? To uvidíte již ve čtvrtek ve 20.15 v poslední epizodě seriálu Krejzovi před prázdninovou pauzou ve vysílání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.