Jaké je pohlaví miminka Báry? Podívejte se na exkluzivní video ze seriálu Krejzovi

Bára Damová je těhotná tak akorát dlouho, aby jí a její rodině její gynekolog mohl sdělit pohlaví miminka. Podívejte se na ukázku ze seriálu Krejzovi, kde se to zcela přesně dozvíte! Na celou epizodu se můžete podívat v úterý od 20.15 na Primě.

Ačkoliv by Báře mohl pohlaví miminka sdělit její gynekolog, Bára se rozhodne, že se nechá překvapit, a spolu s ní i celá rodina, jakkoliv by Ondra, stejně Luky raději věděli, zda přivítají do rodiny holčičku nebo chlapečka. Ale když Bára zavelí, nedá se nic dělat…

Proto, když se nabídne Fero Čumpelík, že pohlaví miminka zjistí, veškeré mužské osazenstvo klanu Krejzových to přivítá. Jak Čumpelíkovo věštění dopadne?

Na to se podívejte v exkluzivní ukázce ze seriálu Krejzovi:

A jak to bude ve skutečnosti? To se můžete podívat již nyní v předpremiéře úterní epizody seriálu Krejzovi. Tu vysílá televize Prima od 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.