Jan Krejza nám začíná senilnět. Nebo ne?

Hlava klanu Krejzových Jan sice jistě není nejmladší, že už by mu ale hrozila senilita, to se nám moc nezdá. A co vám? Odpověď najdete už teď v našem sestřihu, a samozřejmě také v úterní epizodě Krejzových, která začíná od 20.15 na Primě.

Krejzova nejstarší dcera Anna se od svého rozvodu o otce stará s ještě větší péčí než dříve. Doprovází ho k lékaři, připravuje mu léky, a dokonce i oblečení. Nyní však začíná mít pocit, že se zdravím jejího otce, především tím mentálním, to už není tak dobré jako bývalo.

Když se to Jan Krejza dozví, rozhodne se svoji dceru trochu vytrestat.

Podívejte se na video:

Jak se jeho akce povede? Opravdu se mu podaří svoji dceru přesvědčit o tom, že je blázen? Dívejte se na Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.