Jana bude v seriálu Krejzovi zhrzená. Postará se o ni svůdník Pavel?

Výlet Anny Vymešové kolem světa padl opětovnou svatbou s Petrem. Na dalekou cestu proto vypravila svoji kamarádku a kolegyni Janu z banky. Jak to ale vypadá, dobrý nápad to nebyl, protože Janička se nečekaně vrátí… Anna má naštěstí další záchranný plán. Jaký? To se dozvíte ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi.

Bankovní úřednici Janu opustil manžel kvůli milence, z čehož je Jana logicky zhrzená. Její šéfová Anna jí proto nabídla, ať se odreaguje a vyslala ji na cestu kolem světa, kterou si naplánovala v době, kdy byla přesvědčena o tom, že je rozvod s Petrem nejlepší nápad…

Jenže Jana se z úžasné dovolené vrátí poměrně předčasně, a z rozvodu s manželem zhrzená snad ještě více než při odjezdu. Anna ale svoji kolegyni potřebuje v práci ve formě, rozhodne se proto k radikálnímu řešení – povolat do akce svého švagra Pavla.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Jak Anny plán dopadne? To se můžete dozvědět již nyní v exkluzivní předpremiéře čtvrteční epizody seriálu Krejzovi. Nebo si počkejte do čtvrtka 20.15, kdy se na ni můžete podívat ve vysílání televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.