Jana chce v seriálu Krejzovi svést Simona. Proč? Protože je zoufalá. Mrkněte se na video

Janě, kamarádce Anny Vymešové z práce, se tak trochu zhroutil život. Manžel se s ní rozchází a vidina povýšení se vzdaluje. Jak tenhle problém řešit? Alkoholem raději ne, přesvědčí vás o tom video ze čtvrteční epizodu seriálu Krejzovi. Dívejte se na ní od 20.15 na Primě.

Rozvod se může přihodit. Jakkoliv Jana celou dobu Aničku v rozvodu s Petrem podporovala, tak nyní, když se na ni vykašlal její násilnický manžel, je z odloučení zhroucená, ačkoliv by vlastně měla být spíš ráda.

Jediné, co ji drželo nad vodou, byla skutečnost, že nastoupí na místo Anny, až Anna odjede na cestu kolem světa. Vzhledem k tomu, že se ale její šéfka vrátila k manželovi, celá cesta kolem světa je v ohrožení, stejně jako Janino povýšení. Ta to navíc celé chápe jako obrovský podraz.

Z lítosti se řádně zlíská u Simona. Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Dokonce bude tak opilá, že se vypočítavého barmana dokonce pokusí sbalit. Klapne jí to? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.