Jaroslavu Kretschmerovou v Krejzových zatím jen slýcháme... To se ale změní!

Jaroslava Kretschmerová v seriálu Krejzovi neztvárňuje nikoho menšího než maminku rodu Krejzových! Osobně jsme ji na obrazovkách zatím nespatřili, coby známá vědkyně cestuje po světě, a diváci tak znají pouze její hlas. To se v dohledné době změní!

Po celou dobu vysílání se seriálem Krejzovi nese hlas maminky Heleny Krejzové v podání Jaroslavy Kretschmerové. Teď konečně nadešel čas, aby se její hlas zhmotnil a ona se ukázala. Rodinka Krejzových tak bude konečně kompletní.

Prohlédněte si fotografie z Krejzových:

Na svůj nástup do seriálu se herečka Jaroslava Kretschmerová těšila. „Půl roku si s nimi pořád jen telefonuji a teď konečně ty svoje miláčky uvidím.“

Helena Krejzová tak vpadne do děje nečekaně a po svém. Přestože se herečka v seriálu nikdy neobjevila a byl slyšet jen její hlas z monitoru, seriál občas sledovala. Takže děj Jaroslavě Kretschmerové nebyl cizí. „Sleduji je a všichni jsou úžasní. Musím říct, že výhoda je to, že se se všemi znám, takže nejdu k cizím,“ poodhaluje svůj nástup do seriálu herečka.

Těšíte se, až se s Helenkou Krejzovou setkáte na obrazovkách konečně osobně?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.