Je Annin Tomáš sňatkový podvodník? Dozvíte se to ve čtvrtek v Krejzových

Tomáš Podzimek se v životě Anny zjevil doslova jako zjevení. Jiskra mezi nimi na hodinách tanga přeskočila hned. Jen Annin otec začíná mít pochybnosti, zda to Tomáš myslí s Annou upřímně. Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na seriál Krejzovi a dozvíte se, jak to ve skutečnosti je.

U Krejzových se řeší, že je trochu zvláštní, že Anička nemá žádnou fotku svého nového partnera Tomáše. Hlavně Anninu maminku by zajímalo, jak nový partner její dcery vypadá. Když ale jí i Janu Krejzovi dojde, že žádná fotka Tomáše neexistuje, napadne je, jestli ono na něm náhodou nebude něco podezřelého…

Krejza konspirace dovede ještě dále – jestlipak Tomáš Podzimek náhodou není sňatkový podvodník? To Anna má z obav svého otce legraci. Ale co když na jeho poznatku opravdu něco je?

Podívejte se ve videu na rozmluvu otce s dcerou:

Tomáš přijde dost podezřelý i Čumpelíkovi. Jenže u něj nelze nic brát vážně, protože to, že někdo nechce mít nic společného s jeho vynálezy, není známka podezřelosti, ale spíše zdravého rozumu.

Danka je smutná z toho, že je momentálně sama. Sázka, že stráví 100 dní bez rande, se začíná ukazovat jako fakt hloupost. Pája se svoji manželku a nejlepší kamarádku snaží rozveselit a je mu jasné, že Danka prostě sto dní bez chlapa nevydrží. Ještě navíc, když se na obzoru objevil doktor Ivan.

Počká doktor na Danku?

Danka sice Pájovi tvrdí a sama je přesvědčená, že na ni Ivan počká. Pája má ale oprávněné obavy z nebezpečí v podobě Sáby. Sába se totiž s Ivanem zná od dětství, a aby Danku naštvala, rozhodne se zapojit všechny své síly a šarm, aby doktora získala. Tohle nebude pro Danku jednoduchý souboj!

Petr bude řešit potenciální případ slintavky v kravském stádu. Sám je přesvědčený, že se o žádnou epidemii chorob nejedná. Kvůli udání se ale na farmě sejde se svým bývalým spolužákem Vyhnálkem z veterinární správy, který na farmu uvalí karanténu, aniž by měl důkazy o tom, že epidemie skutečně probíhá. S bývalým spolužákem nebude mít Petr dobré pořízení…

Dáreček pro Flanderkovy

Ve škole, kam chodí Viki, se řeší příspěvek na děti z Ugandy. Báru a Ondru překvapí postoj Flanderkovic dětí, podle nichž by se Češi o někoho z Afriky neměli starat. Oni sami se rozhodnou peníze darovat. Nejedná se ale jenom o finanční příspěvek, ale i to, že děti z Ugandy přijedou do Čech na týdenní návštěvu.

Bára sice peníze pošle, když se ale řeší ve škole, kdo finance poslal, Marta se zcela bezskrupulózně přihlásí k Bářině příspěvku. Báru nejdřív napadne, že vše nahlásí. Pak jí ale dojde, že mnohem větším trestem pro Martu a Lubora bude, když u sebe budou muset ubytovat ne jednoho, ale hned dva žáky z Ugandy.

Mrkněte se na video:

Když Marta zjistí, k čemu se upsala, chce svoji odpovědnost hodit na Báru. Bojí se totiž reakce Lubora a toho, že se s ní rozvede, až zjistí, že jim domů dobrovolně ubytovala dvě černošské děti.

Jak to nakonec s dětmi dopadne? Skutečně se Flanderkovi přiznají k tomu, že „slízli cizí smetanu“, nebo jim jejich hrdost nedá? To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě ve 48. epizodě Krejzových. Na ni se ale můžete podívat již nyní online v předpremiéře díky službě iPrima Videopůjčovna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.