K Flanderkovým přijedou ve čtvrtek v Krejzových děti z Afriky. Jak se s tím popasuje Lubor?

Pamatujete si, jak si Marta Flanderková přivlastnila Bářin příspěvek sponzorující pobyt pro děti z afrických škol v českých rodinách? Nyní dostanou Flanderkovi konečně lekci. Dívejte se na Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě!

Kája od Páji skončil v nemocnici. Chudák Pája je z toho úplně vedle. Největší problém ale je, že tím, že spolu s Kájou nejsou registrovaní, nikdo není ochotný Pájovi dát informace o jeho zdravotním stavu!

Události Káju a Páju donutí učinit zásadní krok. Rozhodnou se svým rodinám říct, jak je to s jejich sexuální orientací. Jak se s tím ale Pájova babička a Kájova maminka smíří?

Mrkněte se na video z Krejzových:

K Flanderkovým mají přijet děti z Afriky, jejichž výlet do Evropy v rámci školní akce zaplatili Bára a Ondra Damovi, ale Marta si nakonec jejich platbu přivlastnila. Bára se pak rozhodla o peníze a o to, aby pravda vyšla najevo, nesnažit s cílem Flanderkovi vytrestat. Což se evidentně daří. Jak se blíží příjezd dětí, Flanderkovi se snaží udělat cokoliv, aby je nemuseli ubytovat u sebe doma.

Vypadá to nicméně, že si Flanderkovi kluky skutečně budou muset vzít domů. Lubor už se s tím tak nějak smířil, ale Vivien se Skarlet?

Ty ani omylem:

Jak to ale vypadá, jejich návštěva zdaleka nebude takový průšvih, jak se původně zdálo. Zejména Lubor bude z kluků nadšený.

Staronová láska?

Petr by jel rád s Annou na dovolenou. Jenže ta se svým bývalým manželem moc nechce svazovat, což Petra samozřejmě mrzí, vztah se Annou i přes rozvod nevidí jako ukončený. A stane se skoro zázrak!

Anna dostane ránu od mixéru, který Čumpelík neodborně opraví. Po elektrické pecce u Anny dojde k drobnému výpadku paměti, z něhož bude především Petr těžit.

Podívejte se na video z Krejzových:

Luky s Vivien tráví pořád víc času. Jenže Luky je prostě naprostý originál, kterému leckteré nad slunce jasné věci nedochází. To Vivien už je dospělejší. Ve sblížení ale zakročí Lubor!

Na to, jak si Flanderkovi poradí s dětmi z Afriky, se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.