Kája od Páji chce miminko. A je schopen pro to udělat cokoliv!

Kája s Pájou plánují svoji svatbu. Jenže Kája by vztah nejraději posunul ještě o schůdek výš – rád by společně s Pájou vychovával dítě. A nyní to vypadá, že by se mu jeho tužby díky Dance mohly vyplnit. Podívejte se na to v úterý od 20.15 na Primě v Krejzových.

Z nočního vysílání Danky Krejzové se stává pomalu v rádiu fenomén. Jejím posledním tématem byly těhotné ženy, které se rozhodly své nenarozené dítě dát k adopci. V reakci na její vysílání se ozvaly i homosexuální páry, které by dítě rády adoptovaly. Jeden z párů se dokonce přímo s ženou, která v Dančině pořadu vystupovala, na adopci domluví. Díky skvělé poslechovosti pořadu se Danka rozhodne tematický blok opakovat a pozve si další dámu se stejným smýšlením.

A právě v tom ucítí Kája svoji šanci. Rozhodne se proto vystajlovat Rádio Best tak, aby nastávající maminku prostě ohromil… Povede se mu to? Podle Michala asi těžko…

Usuďte sami a podívejte se na video z Krejzových:

Celá věc ale bude mít u druhý pól, a to, že Kája jaksi zapomněl o svých tužbách a snahách informovat Páju. Ten se totiž na dítě zatím necítí a Kájovo nadšení nesdílí. Dokáže pod vlivem svého partnera změnit názor? Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primě na Krejzovy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.