Kája od Páji skončí v nemocnici. A bude z toho velký coming out. Podívejte se na to v předpremiéře Krejzových

Pája před svojí rodinou a blízkými dlouhodobě tají svoji sexuální orientaci. Stejně tak Kája. Jenže právě jeho zdravotní problémy nakonec donutí oba partnery vyjít s pravdou ven. Jak to dopadne? To se můžete podívat již nyní online v exkluzivní předpremiéře 57. epizody v iPrima Videopůjčovně. V televizi na Primě se pak na ni můžete podívat v úterý 9. dubna od 20.15.

Kája zkolabuje a skončí v nemocnici. Pája za svým milovaným samozřejmě hned vyráží, vyskytne se však problém. Protože s Kájou nejsou registrovanými partnery, všichni mu odmítají sdělit jakékoliv informace o Kájově zdravotním stavu. A protože Kája není při vědomí, chudák Pája vůbec neví, co se děje.

Kromě toho se nemůže dostat ani do bytu, kde s Kájou bydlí, protože tam momentálně přebývá Kájova maminka. Která samozřejmě nemá ponětí o tom, že je její syn homosexuál a žije s partnerem, což zapříčiní řadu groteskních situací…

Když se tedy Kája probere z bezvědomí, Danka oběma promluví do duše, že by bylo fajn svým rodinám konečně sdělit pravdu. Pája i Kája se k tomu postaví čelem.

Podívejte se na to ve videu z Krejzových:

Jak se ale na to budou tvářit jejich blízcí? To můžete zjistit již nyní v předpremiéře 57. epizody Krejzových, kterou najdete v iPrima Videopůjčovně. Nebo se na ní podívejte v úterý 9. dubna ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.