Kája od Páji skončí v nemocnici. A bude z toho velký coming out. Podívejte se na to v předpremiéře Krejzových

Pája před svojí rodinou a blízkými dlouhodobě tají svoji sexuální orientaci. Stejně tak Kája. Jenže právě jeho zdravotní problémy nakonec donutí oba partnery vyjít s pravdou ven. Jak to dopadne? To se můžete podívat již nyní online v exkluzivní předpremiéře 57. epizody v iPrima Videopůjčovně. V televizi na Primě se pak na ni můžete podívat v úterý 9. dubna od 20.15.

Kája zkolabuje a skončí v nemocnici. Pája za svým milovaným samozřejmě hned vyráží, vyskytne se však problém. Protože s Kájou nejsou registrovanými partnery, všichni mu odmítají sdělit jakékoliv informace o Kájově zdravotním stavu. A protože Kája není při vědomí, chudák Pája vůbec neví, co se děje.

Kromě toho se nemůže dostat ani do bytu, kde s Kájou bydlí, protože tam momentálně přebývá Kájova maminka. Která samozřejmě nemá ponětí o tom, že je její syn homosexuál a žije s partnerem, což zapříčiní řadu groteskních situací…

Když se tedy Kája probere z bezvědomí, Danka oběma promluví do duše, že by bylo fajn svým rodinám konečně sdělit pravdu. Pája i Kája se k tomu postaví čelem.

Podívejte se na to ve videu z Krejzových:

Jak se ale na to budou tvářit jejich blízcí? To můžete zjistit již nyní v předpremiéře 57. epizody Krejzových, kterou najdete v iPrima Videopůjčovně. Nebo se na ní podívejte v úterý 9. dubna ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.