Kdo je největší jedlík knedlíků? Podívejte se na seriál Krejzovi exkluzivně v předpremiéře

Co začne původní bratrskou šarvátkou mezi Petrem a Pavlem, skončí obrovským kláním u Simona v hospodě. Kdo bude největším žroutem v seriálu Krejzovi? Podívejte se na to už teď v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na čtvrtek ve 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

Petr a Pavel by na sebe jako bratři nedali dopustit. To ale neznamená, že mezi sebou nemají žádné šarvátky a křivdy minulosti. Když dojde řeč na squash a dávné sportovní utkání, Petr se sice Pavlovým výzvám snaží bránit, leč bez úspěchu. Squash by byl ještě ochoten pominout, ale knedlíky? To v žádném případě.

Přesvědčte se ve videu ze seriálu Krejzovi:

Je to jasné, nová epizoda seriálu Krejzovi se bude točit skoro celá kolem knedlíkového klání.

Podívejte se už nyní, jací borci se probojují do finále:

Kdo z nich bude nejlepší? Na to si počkejte do čtvrtka do 20.15, kdy budeme Krejzovi vysílat na Primě. Nebo se na ně podívejte již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.