Krampera a klokan v kamizolce. Nevíte, co si pod tím představit? Mrkněte se na video

Karel Krampera, manžel veterinární sestry Zdeničky z ordinace Petra Vymeše, je stejně jako jeho žena velký milovník zvířat. Klokan Rocky mu ale nedá spát. Karel si za to nicméně bude moct trochu sám… Sledujte Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Karel Krampera je myslivec. Když se tedy ve veterinární ordinaci dozví, že se v Berouně postrádá klokan, ale jeho nešťastnému majiteli odmítli pomoc z důvodu vytížení hasiči i policie, rozhodne se svolat místní myslivecký spolek, aby pomohli Rockyho najít.

To se ale ukáže jako úkol nesnadný, Rocky je poměrně mrštný, a navíc v českém lese skvěle maskovaný. Krampera ho přece jen vystopuje. Jenže se stane něco, co neočekává…

Podívejte se na video:

Jak to nakonec dopadne, vrátí se Rocky a s ním i Kramperova kamizolka? To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.