Krásná Bára bude ve čtvrtek v seriálu Krejzovi brutálně chrápat. Jenže, co s tím?

S těhotenstvím přichází řada tělesných změn. Jednou z nich je i chrápání… Bára Damová tak bude rušit celou vilu při spánku. Jak si s jejím chrápáním Krejzovi poradi? Dívejte se na Primu ve čtvrtek ve 20.15.

Každým kdo Báru Damovou zná, je nadšený z toho, jak šikovná a milá je. Její byznys s bylinkami, ale i dekoratérstvím a aranžerstvím vzkvétá, má dvě skvělé děti a milujícího manžela, do toho výborný rodina v podobě famílie Krejzových. Zkrátka Báře je, co závidět.

Nyní je v očekávání dvojčat, což je životní radost ještě o něco větší. Těhotenství má ale nicméně jisté vnější znaky, které již tolik záviděníhodné nejsou. Bára totiž začala strašlivě chrápat, a to až tak, že všechny z rodiny během noci budí ze spaní… Co teď s tím?

Podívejte se na upoutávku k seriálu Krejzovi:

Márty má velký problém!

Mártyho stále stíhá paní Pivoňková. Snaží se ho dopátrat toho, kde Márty bydlí, a nejraději by se k němu nastěhovala. Vymlouvá se totiž, že v jejím domě opravují výtah a ona kvůli zdravotním komplikacím, které jí Márty přivodil, nemůže dobře chodit.

Mártymu je proto jasné, že se Pivoňková nesmí za žádných okolností dozvědět pravdu o tom, kde bydlí, a naopak se ji snaží přesvědčit, že stále žije u Krejzových v garáži. Jednoduché to mít ale nebude, protože Pivoňková je jedubaba, a navíc všemi mastmi mazaná.

Vrátí se Danka do rádia?

Danka byla nucena opustit kvůli moderátorce Evě svoji pozici produkční v pořadu Mazlíčci. Vladimír jí sice nabízel, ať v televizi zůstane, to ale Danka hrdě odmítne. Práci si přeci sežene bez problémů sama. Tak snadné to ale nebude.

Anička jí sežene místo v bance, to ale pro exventrickou Danku nebude. Ve čtvrtek v seriálu Krejzovi to jasně prokáže obrovským skandálem. Páju napadne, že by mohla zažádat o místo v rádiu. Ani to ale nebude jednoduché.

Podívejte se na video:

Jak to s Dankou skončí? TO se dozvíte v další epizodě Krejzových ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.