Krejzovi budou řešit stalkerku! Koho bude pronásledovat? Sledujte to v předpremiéře!

Je jasné, že to bude Jan Krejza, coby největší televizní hvězda ze seriálu Krejzovi. Představte si, že bude tak drzá, že do vily dokonce nainstaluje kameru! Podívejte se již nyní na exkluzivní předpremiéru seriálu Krejzovi, nebo si počkejte na čtvrtek 20.15, kdy ji můžete sledovat v televizi.

Jan Krejza je známá televizní osobnost, a ačkoliv o tom on sám pochybuje, i on má mnoho fanoušků. A fanynek! Jedna z nich bude velmi neodbytná. Z fanynky, která mu nosí do studia jedlé a pitné dárky a je v podstatě neškodná, se stane vynalézavá stalkerka!

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Krejzovi:

Jak daleko bude ochotna zajít a jak si s náruživou fanynkou Jan Krejza poradí? Na to se můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře epizody seriálu Krejzovi, kterou televize Prima vysílá ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.