Krejzovi dají do dražby omylem obraz za miliony korun. Jak ho dostat zpět? Dívejte se v úterý

V sousedství Krejzových se koná dobročinná dražba. Helenka Krejzová do ní Martě omylem poskytne obraz závratné ceny. Jenže Marta si už na obraz brousí zuby. Zvládnou Krejzovi dostat obraz zpět? Dívejte se na svůj oblíbený komediální seriál již v úterý ve 20.15 na Primě!

Pavel si obhlíží novou motorku, sám na té své už najezdil nemálo kilometrů. Když se proto dozví, že jeho bratr Petr si na motorku stále neudělal řidičský průkaz, vybudí ho k aktivitě. Jenže nic nedopadne podle představ.

Už, když dorazí na zkoušky, je jasné, že to byla chyba:

Petr se sice totiž skutečně vypraví na testy do autoškoly, u zkoušky ale plně propadne. A nejenže nedostane řidičák na motorku, ale navíc přijde i o své papíry na auto. A to je pro veterináře velký problém. Co teď? Bratrovi sice jako správné jednovaječné dvojče Pavel nabídne, že testy v autoškole udělá za něj. To Petr nicméně čestně odmítne, vždyť zkoušky zvládne udělat sám. Nebo ne?

Podívejte se na upoutávku seriálu Krejzovi:

Dobročinná dražba

Sousedský spolek pořádá dobročinnou dražbu a samozřejmě také u Krejzových žadoní o nějaké předměty, které by se mohly do dražby využít. Bára věnuje něco ze svých prací, Helenka zase přinese plno exotických záležitostí ze svých cest po světě a jeden rodinný klenot – obraz svého manžela. Proč? Protože ztvárňuje ženu, s níž Jan Krejza chodil ještě před Helenkou.

Obraz nakreslil jistý Milda Sovák, Krejzův dlouholetý kamarád. Luky nicméně vykoumá, že se zdaleka nejednalo o obyčejnou patlanici, jak by to mohlo působit, ale velké, a hlavně hodně drahé umělecké dílo…

Mrkněte se na video, kdy Krejzovi cenu obrazu odhalí:

Kdo je v Rádiu Best nejslabší?

V Rádiu Best to vypadá, že dojde k personálnímu zemětřesení. Cítí to jak personál rádia, tak je vše vidět i navenek. Například Danka zahlédne Honzu Roubala u Simona, jak pro rádio nabírá nového zprávaře. Takže to opravdu působí, že Kamil coby hlavní zprávař Rádia Best je adeptem na padáka.

Sledujte video:

Pája se chopí aktivity a s Roubalem se rozhodne promluvit si. Původně sice akci domluví, že se jedná o záležitost všech jeho kolegů. Ti ho ale nechají ve štychu…

Visí tedy i nad Pájou Damoklův meč:

Maminka Krejzová to s Čumpelíkem umí?

Helenka Krejzová sice není ve formě, protože dala Martě do dražby obraz v hodnotě několika milionů korun, co se ale týče Čumpelíka, je ve formě prostě dokonale. Otravného souseda dokáže vykmitnout z vily tak rychle jako nikdo z rodiny:

Helenku s Bárou ale čeká vážnější úkol – získat zpět obraz od Mildy Sováka, který v rámci dražby získala Marta. Ta naštěstí o jeho skutečné hodnotě nemá ani ponětí, nicméně protože ji zrovna osvítily múzy, stane se něco, co se stát nemělo – Marta se na obrazu tvůrčím stylem vyřádí!

Celou premiérovou epizodu seriálu Krejzovi sledujte v úterý ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.