Krejzovi: Luky se rozhodne dát Danku dohromady s Honzou. Pomocí feromonů!

Luky je velký koumák a vědec. Nyní se rozhodne, že dá dohromady Danku a Honzu. Povede se mu to? Posuďte to sami v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Honza, a ostatně i Danka se vzájemně zatvářili, že jejich vztah byla velká chyba. Luky coby nezávislý pozorovatel to ale vidí trochu jinak – podle nonverbálních signálů, které oba vysílají, je to jasné. Ti dva se k sobě prostě hodí, a navíc o sebe vzájemně stojí.

Podívejte se na upoutávku seriálu Krejzovi:

Danka sice na intelektuálské řeči svého synovce moc nevěří, nicméně Luky tohle bere jako výzvu. Pomocí feromonového spreje dá Danku s Honzou dohromady… I když k němu Danka nechová důvěru, proč to nezkusit.

Sledujte Lukyho smělý plán:

Jan Krejza rozhodně nepatří do starého železa, a má potřebu o tom všechny přesvědčit. Členy jeho štábu, kteří mu nabízejí židli, odmítá, stejně jako snahy svých dcer o zlepšení stravy a životního stylu vůbec.

Tentokrát ale bude muset ustoupit, protože shodou nešťastných náhod se několikrát zraní. A s poraněným ramenem, kolenem a okem, to už by možná za návštěvu nemocnice stálo. Jeho holkám ale ani muk, celou věc je třeba zpunktovat s Martym:

Mafián opět zasahuje

Ondra Dam nebude mít klidné spaní. Mafián Mareš totiž opět zasahuje do obchodních záležitostí nábytkářské firmy, v níž má Ondřej podíl a kterou mu doslova za pět minut dvanáct vyrval ze spárů. A protože je to Mareš, nebojí se ani výhrůžek.

Ondra má ale pro strach uděláno:

Jak to nakonec dopadne s Lukyho projektem? Podaří se mu dát Danku s Honzou znovu dohromady? Sledujte seriál Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.