Krejzovi: Marta chce miminko. Podívejte se na extra video, s čím vyrukuje na Petra

Když si Marta něco usmyslí, tak to tak prostě bude. Nyní si usmyslela, že chce mít také ještě miminko. Vyskytnou se ale jisté komplikace… Jaké? To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15.

Když Marta vidí Bářino těhotenství, zacloumají s ní mateřské hormony a rozhodne se také otěhotnět. Vysadí proto antikoncepční prášky a čeká, jak svoji roli zahraje matka příroda. Ta si ale tentokrát dá pořádně načas, což Martu trochu znejistí… S obavami se proto svěří Báře, která jí doporučí svého gynekologa.

Po návštěvě u něj je to jasné – Marta je naprosto v pořádku, problém tedy musí být u Lubora. Jenže Luborovi svůj záměr otěhotnět Marta tají, protože si není úplně jistá tím, že by její postoj manžel sdílel. Pokud ale miminko Marta opravdu chce, vyšetření Lubora je nutné. Nebyla by to ale Marta, aby si neporadila.

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Krejzovi:

Zvládne Petr jako veterinář vyšetřit Luborovy spermie? A pokud ano, jaký bude výsledek? To uvidíte ve čtvrtek v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.