Krejzovy čeká velká změna. Fakt nahradí v Receptáři Jana Krejzu Márty? Dívejte se v úterý

Jan Krejza je v seriálu Krejzovi moderátorem televizního hobby magazínu Receptář. Tomu ale klesá sledovanost a televize rozhodla o jeho ukončení. Jan Krejza se ale snaží pořad za každou cenu zachránit. Opravdu může být Márty jeho nástupcem? Sledujte Primu v úterý ve 20.15 a dozvíte se to.

Jan Krejza má velký nápad – poté, co mu Márty pomohl v minulé epizodě s květináči, napadne ho, že by jej mohl v Receptáři nahradit a tím pádem by pořad mohl zůstat zachován.

Jak se na to ale bude Márty tvářit? A co Čumpelík? Ten to ponese hodně těžce.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Krejzovi:

Anna je rozená organizátorka oslav, tentokrát ale svojí aktivity zalituje. Když se totiž před svým otcem zatváří, že má nového přítele, Jan Krejza vysloví přání jej poznat. Jenže se vyskytne trochu problém…

Mrkněte se, jak si Anna Vymešová zavaří:

Bude tedy muset hodně rychle vymyslet, jak celou situaci zachránit. A osud jí bude nicméně nakloněn. S jejím kolegou z práce, playboyem Leonem, se rozešla jeho mladinká přítelkyně a Leon se tím pádem stává perfektním kouskem, který by mohla Anna ve svůj prospěch využít.

Že by Krejzovy čekal nový vztah? Sledujte exkluzivní video ze seriálu:

Ondra se vrací k právničině a ač nemá zatím licenci, čeká jej velký případ, v němž bude rodinně zainteresován. Petrova matka, Růženka, ale i další senioři z okolí naletí pochybnému podnikateli, který přislíbil postavit dotované bydlení pro seniory. Místo stavby ale i s penězi pláchne. Bude na Ondrovi, aby se ke zdánlivě neřešitelnému případu postavil čelem.

Problém ale je, že ani právnická kancelář, v níž nově pracuje, nemá o nemovité klienty příliš zájem. Zakročí ale Cinda. Napadne ji celý případ medializovat tak, aby právnická kancelář chtěla seniory zastupovat nikoliv za peníze, ale za to, že si udělá dobré jméno. Jenže podaří se Cindě případ medializovat tak, aby byl pro kancelář žádoucí?

Nová práce pro Danku Krejzovou

Danka sice dostala nabídku na práci v celostátním rádiu, vypadá to nicméně, že její hvězda stoupá vzhůru. Přichází totiž nabídka mnohem lepší.

Jaká? Dozvíte se to v ukázce z Krejzových:

A co je dobře pro Danku, producent evidentně nepřišel jen proto, aby jí nabídl práci… Že by se i Dance blýskalo na nového partnera? Sledujte v úterý seriál Krejzovi a dozvíte se to. Startujeme ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.