Lada a Pavel. Že by se rýsoval nový pár v seriálu Krejzovi?

Lada je už poměrně dlouho sama, a jak všichni, co sledují seriál Krejzovi, velký zálusk si dělala na Petra. Ten se ale moc „nechytal“. Jak to vypadá nyní, Lada možná uloví ještě lepší terno… Pavla! Dívejte se v úterý ve 20.15 na další epizodu vašeho oblíbeného komediálního seriálu.

Ladě to s Petrem nevyšlo, ač přes maximální snahu jeho matky, která by někoho jako Ladu v jeho blízkosti ráda viděla. A ač Petr zájem o Ladu neměl, jí by se jako muž zamlouval.

Není proto divu, že když se Lada seznámí s Pavlem, zahoří k němu. Pavel je totiž na rozdíl od svého bratra Petra rozený svůdník. A hned využije příležitosti a Ladu pozve na rande. Nic není platné varování Zdeničky, aby si na Ladu dal pozor…

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi, jak se Lada s Pavlem seznámí:

Jak večeře dopadne? A opravdu je to pro Pavla špatný nápad začít randit s Ladou? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.