Lada a Pavel. Že by se rýsoval nový pár v seriálu Krejzovi?

Lada je už poměrně dlouho sama, a jak všichni, co sledují seriál Krejzovi, velký zálusk si dělala na Petra. Ten se ale moc „nechytal“. Jak to vypadá nyní, Lada možná uloví ještě lepší terno… Pavla! Dívejte se v úterý ve 20.15 na další epizodu vašeho oblíbeného komediálního seriálu.

Ladě to s Petrem nevyšlo, ač přes maximální snahu jeho matky, která by někoho jako Ladu v jeho blízkosti ráda viděla. A ač Petr zájem o Ladu neměl, jí by se jako muž zamlouval.

Není proto divu, že když se Lada seznámí s Pavlem, zahoří k němu. Pavel je totiž na rozdíl od svého bratra Petra rozený svůdník. A hned využije příležitosti a Ladu pozve na rande. Nic není platné varování Zdeničky, aby si na Ladu dal pozor…

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi, jak se Lada s Pavlem seznámí:

Jak večeře dopadne? A opravdu je to pro Pavla špatný nápad začít randit s Ladou? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.