Lucie Polišenská se vrací do Krejzových. Že by Cindě chyběla rodinka?

Ač je rodina Krejzových početná, stále není úplná. Maminka se toulá za severním polárním kruhem a jedna z dcer, Cinda, lítá bůhví kde. Takže když se blíží maminčiny narozeniny a má se udělat velká rodinná fotografie, někdo zkrátka schází. I když, jeden nečekaný návrat rodinka zažije, takže fotka může vzniknout a za případné katastrofy nikdo nemůže. Jsou to zkrátka Krejzovi. Sledujte je v úterý od 20.15 na Primě.

Pro maminku v podání Jaroslavy Kretschmerové všechno – takže když Anna (Vanda Hybnerová) zavelí, že se bude fotit celá rodina, na značkách a v bílém, bude stát celá rodina. Jen ta Cinda (Lucie Polišenská) se někde pořád toulá a kvůli focení rozhodně přijet nehodlá. Za to Fero Čumpelík (Michal Suchánek) je u Krejzových jako přibitý. Zbavit se ho nejde a nakonec i ta Cinda z Maďarska dorazí.

Návrat ztracené Krejzové. Podívejte se na video:

Cinda Krejzová tak hlásí návrat domů a to pro její představitelku Lucii Polišenskou znamená opět naskočit do natáčecího procesu. „Moc mi to nepřišlo ani jako návrat, protože jsem měla hodně jiné práce. Mám pocit spíš, že jsem v Krejzových začala, než abych se vracela. Byl to takový skok rovnýma nohama do rozjetého rychlíku,“ prozrazuje svoje pocity po natáčení herečka, které se v seriálu objevila jen v prvním díle. „Cinda cestovala po Evropě se svým food trackem. Pořád někde poletovala. Je taková hodně do světa, takže karavan, pohodička a jedem,“ vysvětluje zmizení své postavy a přiznává, že se musela na Krejzovy podívat, aby se zase zorientovala. „Snažila jsem se na pár dílů podívat, ale večery trávím v divadle, tak jsem se snažila pochytat, jak to jen šlo. Kdo jaký je, jaké tam jsou vztahy…“

Seriál Krejzovi zaznamenal jednu zásadní změnu, to když hlavní představitel Jana Krejzy Václav Postránecký s natáčením skončil a naskočil místo něj Oldřich Navrátil. I s tím byla herečka rychle obeznámena. „Zaregistrovala jsem to, protože pan Postránecký se mnou hrál v Národním divadle. Bohužel jsem s ním měla v Krejzových jen pár natáčecích dní a přeju mu brzké uzdravení. Na druhou stranu jsem se s ním na place nestačila tak sžít, takže pro mě to střídání s Oldřichem Navrátilem nebyla tak velká změna. Když já naskočila, tak Olda už točil. Asi jsem to měla jednodušší, navíc se známe z divadla,“ vysvětluje Lucie Polišenská.

Jak se z ní stala zrzka?

Další na co se musela herečka tak trochu připravit, byla typická krejzovská zrzavá image. „Vlasová proměna na zrzavou byla u mě složitější, jelikož kvůli divadelním závazkům jsem se nemohla nechat obarvit. Řešíme to tak, že než začnu točit, tak si vlasy umyju takovým šampónem, který mi trochu pomůže. Stejně tak příčesky a trošku mi to ještě v maskérně přestříkají sprejem. Zatím nikdo nic neříkal, tak si myslím, že to funguje,“ popisuje proces barvení. A na co se diváci můžou s Cindou těšit? „To já nesmím říct, ale tak naznačit můžu… Cindu čeká spousta legrace s Mártym (Jan Komínek), rodinou, Ančou a taky trochu narazí na spory se sestrami.“

Jaký bude ten první a jak si tím Cinda poradí, tak to se diváci dozvědí už úterý ve 20.15 na televizi Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.