Luky dostane pětku z občanky. Co se s intelektuálem ze seriálu Krejzovi stalo?

Luky si měl připravit do školy referát o aktuální politické situaci kdesi ve světě. A to je přece pod jeho úroveň! Jak se na to budou tvářit jeho rodiče? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Aby nepropásl přednášku o černých dírách, rozhodne se Luky sabotovat úkol na téma současná politická situace ve světě. Rozhodne se, že jedna pětka, případně poznámka mu za to stojí. Jeho rodiče ale podobný přístup zdaleka nesdílí…

Podívejte se na sestřih z epizody seriálu Krejzovi:

Když Luky rodiče donutí, aby nakonec přece jen referát vypracoval, netuší, do čeho se pustili. Luky při přípravě totiž zjistí, kolik nebezpečí nám jako lidstvu hrozí a začne se chovat naprosto iracionálně. Zemětřesení, tornáda, nestabilní finanční trhy…

A nikdo ho nebude schopen přesvědčit, že žádná velká nebezpečí nehrozí. Nebo že by to možná někdo zvládl? Kdo? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.