Luky jako Romeo v Shakespearovi. Tohle jste v seriálu Krejzovi ještě neviděli

Že by se Luky stylizoval do role jednoho z největších milovníků? No jasně, kvůli Vivien cokoliv. Dívejte se na seriál Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

I když Luky na umění jako na přízemní zábavu není přímo vysazený, je vysazený na Vivien. Takže ta, když zavelí, aby se začal věnovat divadlu a hrál s ní ve školním divadelním představení Shakespeara, nemůže odmítnout.

Ačkoliv by odmítl rád, nicméně má Luky poměrně racionální důvody, proč by měl v představení hrát. A jeho otec pojme podezření, že by z Lukyho byl dokonalý pravník.

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Krejzovi:

Skutečně bude Luky hrát Romea? A jak se na konkurz na jednu z nejvýraznějších romantických rolí bude připravovat? Bude vás to bavit! Dívejte se na seriál Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.