Luky o svých spolužácích nemá valné mínění. Jsou podle něj dost hloupí…

Lukáš Dam se jen těžko smiřuje s tím, že musel přestoupit ze své výběrové školy do běžného vzdělávacího ústavu. V další epizodě Krejzových, kterou můžete sledovat v úterý 15. ledna na Primě od 20.15 to bude mít obzvlášť těžké!

Luky těžce nese svůj přechod na běžnou školu. Má pocit, že tím ztratí přístup ke vzdělání na úrovni. A podobně negativní postoj zastává i vůči svým spolužákům.

Podívejte se na video:

Jak to ale vypadá, Lukáše to možná ve škole začne i bavit. Proč? To se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.