Luky utře brutálně Annu. Prohlédl totiž, že Anna žárlí na Petrovu Livii!

Luky dost často udeří hřebíček přesně na hlavičku. Samozřejmě se mu to povede i tentokrát v konfrontaci se svojí tetou, ale trochu citu by neškodila… Co Annu tak naštve? To uvidíte v úterní epizodě Krejzových ve 20.15 na Primě.

Protože Bára s Ondrou dostanou od svých dětí poukaz na relaxační víkend k výročí jejich svatby, dohledu nad Lukym a Viktorkou se ujímá Petr s Annou. Petr má domluvený pracovní výjezd na westernový ranč, kde má pomoci své nové známé Livii očkovat koně. Výlet se jeví jako poměrně dobrá zábava, to ovšem jen do momentu, kdy Anna Livii zaregistruje.

V ten moment se v ní cosi hned, ač již s Petrem nejsou manželé a ona sama to neopomene vždy zdůraznit, naštve a s výmluvou na nutnou práci sbalí Lukyho a Viktorku a vrací se domů. Lukymu je ale jasné, jak se věci mají a Annu rozhodně nebude šetřit.

Podívejte se na video z Krejzových:

Anna ale nejen, že pokazí žárlivostí víkend dětem, ale také Báře, Ondrovi a Anetě a všem jejím kamarádům, kteří se rozhodli využít údajně na víkend prázdnou rodinnou vilu Krejzových. Máte v tom trochu zmatek? Tak se podívejte v úterý od 20.15 na Primě na Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.