Luky ve čtvrtek v seriálu Krejzovi zaperlí. Vybuduje si kolem sebe sterilní stan. Proč?

Nabízela by se odpověď, protože prostě není tak úplně normální. Luky má ale samozřejmě mnohem prozaičtější důvody – nechce se nakazit. Proč je pro něj zdraví tak důležité? A kvůli komu nebo čemu se nakonec rozhodne svůj „úkryt“ opustit? To uvidíte ve čtvrtek na Primě ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi.

Luky se chystá na finále matematicko-fyzikální olympiády. Cíle samozřejmě nemá, jak je mu vlastní, nízké, naopak. Chce se probojovat až do evropského finále. Aby se mu to ale podařilo, nesmí se nastydnout či onemocnět. Protože každá nemoc má negativní vliv na mozkovou kapacitu.

Podívejte se na video, jak Luky vyškolí rodiče:

Chudáci rodiče a vlastně všichni v jeho blízkosti. Aby byl naprosto chráněný, vymyslí si Luky dokonce speciální sterilní bunkr, který jej bude před okolními patogeny chránit… Začíná to vypadat, že se Luky asi fakt zbláznil. Ale možná se najde něco, nebo spíš někdo, kvůli komu se začne chovat normálně. Kdo by to asi tak mohl být?

Mrkněte se na to v exkluzivní ukázce:

Danka má coby televizní produkční ruce plné práce. Tentokrát jí vypadl host, chovatel slepic, a Danka za něj musí sehnat náhradu. Překvapivě jí pomůže někdo, od koho by pomoc skutečně nečekala. Marta! Protože Marta, když může, tak pomůže.

Přesvědčte se o tom ve videu:

Je však otázka, jak moc velká pomoc to pro Danku bude. Jestli to nebudou spíš starosti, ostatně jako se vším, co Marta zařizuje… Jenže termín natáčení se blíží a Danka stále neví, koho do pořadu pozvat.

Co kdyby jí poradil Petr Vymeš?

Jan Krejza natáčí poslední díl svého Receptáře. Když se to dozví Čumpelík, vůbec z toho nemá radost. Především by chtěl v epizodě představit svůj „dopič“.

Co to proboha je?

Čumpelík ale pojme daleko ďábelštější nápad. Jménem Jana Krejzy přislíbí další pokračování v Receptáři. Vždyť tak skvělý pořad jako Receptář přece nesmí skončit!

Jak to s Receptářem nakonec dopadne? To uvidíte ve čtvrtek v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.