Lumír od Anety je zpátky v Krejzových. Na koho má zálusk?

Pamatujete si na kudrnáče Lumíra, se kterým chodívala Aneta Vymešová? V Krejzových se opět vyskytne. Ač za trochu jiných podmínek. Dívejte se na Krejzovy v úterý od 20. 15 na Primě.

Ondra Dam se stále potácí bez práce a bez motivace. A ač se jeho bratr Viktor tváří, že jej čas od času nemůže vystát, práci mu nakonec sehnal. Pro Ondru ale bohužel práce v pojišťovnictví není to pravé ořechové. A svému bratrovi to dokáže poměrně záhy, když uzavře smlouvu se známým svého švagra Petra, která je výhodná po muže, avšak nikoliv pro firmu.

Viktor nicméně dá Ondrovi ještě jednu šanci, na níž záleží Ondrovo setrvání ve firmě. Bohužel to ale vypadá, že ani tady se Ondra nechytne. Má totiž sehnat deset lidí, s nimiž naváže budoucí spolupráci. Místo deseti lidí má jen jednoho, a ten se navíc s Ondřejem evidentně nechce scházet jen kvůli podnikání. Však je to náš starý známý Lumír!

Mrkněte se na video:

Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.